Marina Łuczenko urodziła syna! Pod koniec czerwca na świat przyszło pierwsze dziecko wokalistki i Wojciecha Szczęsnego. Marina Łuczenko swoją ciążę starała się jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. Zrezygnowała z obecności na branżowych imprezach oraz na Instagramie. Coraz częściej zamiast nowych zdjęć, na jej profilu zaczęły pojawiać się te sprzed kilku tygodni, a nawet miesięcy. Fani gwiazdy nie mieli wątpliwości, że Marina spodziewa się dziecka. Na oficjalny komunikat ze strony pary musieliśmy jednak poczekać... Marina i Wojtek dopiero w połowie maja potwierdzili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Jak będzie miał na imię syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego?

Marina Łuczenko urodziła syna

Marina Łuczenko została mamą 30 czerwca 2018 roku. Fani piosenkarki już jakiś czas temu spekulowali, że wokalistka spodziewa się syna. Miało o tym świadczyć zdjęcie z "baby shower", na którym wśród stylizacji gości dominowały odcienie niebieskiego. Jak widać, przepowiednie obserwatorów sprawdziły się - Marina Łuczenko powitała na świecie synka. Jak ma na imię syn Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego? Para zdecydowała się dać mu na imię Liam. Jak napisała wokalistka na Instagramie, swojego synka urodziła w Warszawie, w szpitalu im. Świętej Rodziny:

ZOBACZ: Co oznacza imię syna Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego?

"Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! " - napisała Marina na Instagramie.

Poród Mariny skomentował też na swoim Instagramie Wojciech Szczęsny, nazywając swoją żonę "bohaterką":

"Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuję! - napisał Szczęsny.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!