Piękna i utalentowana Marina postanowiła sprezentować fanom kolejny teledysk. "Nigdy Więcej" przed chwilą miało swoją premierę w sieci i już zbiera pierwsze pochlebne komentarze.

Marina z mężem w nowym teledysku

Nowy utwór Mariny, nagrany w duecie z Young Igim, doczekał się teledysku, w którym Łuczenko-Szczęsna występuje bez rapera. Wynika to z faktu, iż w czasie, kiedy powstawał klip, Young Igi zarażony był koronawirusem i nie mógł pojawił się na planie. Sama Marina zaprezentowała się w kilku stylizacjach i układzie choreograficznym nawiązującym do współczesnych amerykańskich wideoklipów. Prawdziwą niespodzianką jest jednak pojawienie się w teledysku męża wokalistki, Wojciecha Szczęsnego. W ostatniej scenie Wojtek odprowadza Marinę, objętą jego ramieniem, a śliczna piosenkarka wysyła do kamery uśmiech. Na instagramowym profilu Mariny pojawiły się pierwsze gratulacje, również od zaprzyjaźnionych gwiazd:

Mega - napisała Paulina Krupińska. Super Marinka - dodała Ania Lewandowska. Bardzo lubię! Super numer i clip- skomentowała Gosia Leitner.

Nowy klip Mariny możecie zobaczyć w naszej galerii. Jak Wam się podoba?