Marina jest w ciąży! Gwiazda już od dłuższego czasu nie pokazywała się publiczne. To właśnie jej zniknięcie dało sporo do myślenia jej fanom. W tym samym czasie Łuczenko-Szczęsna zmniejszyła także swoją aktywność na Instagramie, gdzie coraz częściej zamiast nowych zdjęć zaczęły pojawiać się te sprzed kilku tygodni, a nawet miesięcy. Fani gwiazdy nie mieli wątpliwości, że Marina spodziewa się dziecka. Na oficjalny komunikat ze strony pary musieliśmy jednak poczekać. Dopiero teraz Marina i Wojtek potwierdzili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? Kiedy poród? Sprawdź, co wiemy!

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży

„Kochani, wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie” - napisała Marina na Instagramie pod zdjęciem z widocznym brzuszkiem.

Marina dodała zdjęcie, na którym widzimy, jak pozuje  u boku Szczęsnego z dość sporym już brzuszkiem. A to oznacza tylko jedno: ciąża Mariny jest już naprawdę zaawansowana. Na fotce Wojciech Szczęsny z dumą trzyma ręce na ciążowym brzuszku swojej żony. Marinie i Wojtkowi na ich profilach na Instagramie już pogratulowały setki fanów i innych gwiazd, w tym m.in. Margaret, Doda, Maffashion oraz Red Lipstick Monster.

ZOBACZ TEŻ: Marina i Wojtek w pięknej świątecznej sesji dla "Gali" [ZDJĘCIA]

Już nie możemy się doczekać, kiedy para ogłosi, czy spodziewa się syna, czy córki. Myślicie, że Marina i Wojtek już zaczęli wybierać imię dla swojego przyszłego dzidziusia? Domyślamy się, że poród nastąpi późnym latem. Serdecznie gratulujemy parze!