Mariola Bojarska-Ferenc dziś wieczorem zamierza skraść serca widzów swoim kolejnym tanecznym wcieleniem. Prekursorka zdrowego stylu życia jak co tydzień zatańczy w Tańcu z Gwiazdami z Tomkiem Barańskim, z którym od soboty przygotowywali bardzo specjalną choreografię. Jak udało nam się dowiedzieć, para w piątkowy wieczór przeniesie nas na Broadway! A wszystko to za sprawą foxtrota do klasyku Franka Sinatry „New York, New York”.

Najstarsza uczestniczka obecnej edycji show to dziennikarka, producentka telewizyjna, autorka ponad 2 tysięcy odcinków programów telewizyjnych promujących zdrowy styl życia. Prekursorka codziennej dawki ruchu już kila dobrych lat temu została okrzyknięta przez media królową fitnessu. To ona przez lata promowała w Polsce tę formę ruchu i namawiała w swoich programach do aktywności fizycznej w każdym wieku. Teraz do fitnessu i zdrowej diety postanowiła dorzucić także taniec.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami  Już dziś kolejny odcinek show Polsatu. Dowiedz się, co zatańczą faworyci programu

Dziennikarka znana z „Pytania na śniadanie” zapytana o dzisiejszy taniec postanowiła zdradzić nam kilka szczegółów choreografii:

„Oprócz Tomka będzie z nami również czterech dodatkowych tancerzy. Pięciu mężczyzn i ja jedna. Bardzo mi się to podoba!”

Ciekawe tylko, czy widzom spodoba się jej wykonanie tańca i feeling, który połączy ją z partnerem. I co nie mniej ważne, jak na ich występ zareaguje surowe jury programu i jakie noty przyznają parze Michał Malitowski i Iwona Pawłowicz?

Przekonamy się o tym już dziś. „Tańcu z Gwiazdami” na antenie Polsatu już o 20.05. Będziecie oglądać?

A tymczasem zobaczcie, jak para radzi sobie na próbie: