Jesienią już po raz szósty telewizja Polsat zorganizuje niezwykle popularne show, czyli Taniec z gwiazdami. Tym razem na parkiecie zobaczymy takie osoby, jak Adam Zdrójkowski (aktor serialu Rodzinka.pl), Karolina Gorczyca (m.in. Czas honoru), Tomasz Ciachorowski (Majka, Złotopolscy) czy Misheel Jargalsaikhan (Rodzina zastępcza).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Roznerski, Bojarska-Ferenc, Ciachorowski, Gorczyca Czy pojawią się jesienią w Tańcu z Gwiazdami? Znamy odpowiedź!

Mariola Bojarska-Ferenc również spróbuje swoich sił na parkiecie 6 edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Pierwsza telewizyjna trenerka fitness w Polsce, która odchudzała Polaków już pod koniec lat osiemdziesiątych, wystąpi w parze z Tomkiem Barańskim. Przypomnijmy, że tancerz do tej pory może pochwalić się sporymi sukcesami, m.in. zwycięstwem w jesiennej edycji show w 2015 r. z Eweliną Lisowską czy czwartym miejscem, które zajął z aktorką Klaudią Halejcio (obecnie jego życiową partnerką) w 2014 r.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak do jesiennej edycji programu przygotowuje się Mariola Bojarska-Ferenc. Przypomnijmy, że Taniec z gwiazdami na antenie telewizji Polsat już od drugiego września!