Nie od dzisiaj wiadomo, że Mariola Bojarska-Ferenc, która jako pierwsza zaczęła popularyzować u nas aerobik i modę na zdrowy styl życia, nie przepada za swoją młodszą koleżanką po fachu, robiącą oszałamiającą karierę Ewą Chodakowską.

Bojarska-Ferenc udzieliła niedawno wywiadu agencji "Newseria Lifestyle", w której zarzuciła Chodakowskiej brak wykształcenia sportowego. Prowadząca program "Kwadrans dla Ciebie" powiedziała nawet, że prosiła "trenerkę wszystkich Polek" o pokazanie jej dyplomu, jednak do tej pory się tego nie doczekała!

- Z przykrością obserwuję fałsz w jej zachowaniu. W programie z panią Mołek stwierdziła, że mnie nie zna. Spotkałyśmy się wiele razy na korytarzach telewizji. Wielokrotnie prosiłam ją o dyplom, do tej pory go nie otrzymałam. Rzeczywiście nie było czego przesyłać - powiedziała Mariola Bojarska-Ferenc. - W tym wieku proponuję popracować jeszcze nad pamięcią, a nie tylko nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i metodyką nauczania, bo to też jest dość istotne. A poza tym nie kłamać. Prawda zawsze wychodzi na jaw.

Co ciekawe, nawet gdy Ewa Chodakowska opublikowała w sieci certyfikat poświadczający ukończenie przez nią dwuletniego kursu fitnessu w Grecji, trenerka wciąż nie była zadowolona z tego dowodu!

- To jest tak jak państwo wysyłacie swoje dzieci do college'u na dwa tygodnie na kurs angielskiego. Oni też nazywają się wówczas studentami, dostają dyplom college'u, ale po tych dwóch tygodniach czy nawet dwóch miesiącach, nie są to absolwenci uniwersytetu i nie mają prawa nauczać angielskiego. Podobnie jest z w tej sytuacji, oczywiście za pieniądze można kupić wszystko, czyli zapłacić i tam sobie pobyć – powiedziała Mariola Bojarska-Ferenc. - Są kursy tygodniowe, miesięczne, zwykle zajęcia odbywają się w weekendy, więc nawet jeśli absolwenci skończą w tej organizacji dwuletni kurs, zwany college'em, czyli cztery razy po trzy miesiące, zajęcia w soboty i niedziele po cztery godziny, to jest około pięćdziesięciu dni, czyli tak jak półtora miesiąca pracy studenta na uczelni. Więc nie mówimy tu o jakiejś szerokiej wiedzy. To jest bardzo malutka wiedza.

Myślicie, że Ewa jakoś jej odpowie? :)

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mariola Bojarska-Ferenc - Zachwycona Anną Lewandowską