Brad Pitt i Marion Cotillardpromują obecnie nowy film ze swoim udziałem - dramat "Sprzymierzeni" (oryginalny tytuł: "Allied"). Pojawiają się razem na większości światowych premier, pozują razem do zdjęć i - czego naprawdę nie da się nie zauważyć - okazują sobie dużo czułości. Niektóre zdjęcia, jakie zrobiono Marion i Bradowi, mówią nawet więcej niż słowa. Co ciekawe, Marion Cotillard, która spodziewa się obecnie drugiego dziecka, w ciążowych stylizacjach bardzo przypomina... Angelinę Jolie.

ZOBACZ TAKŻE:Brad Pitt bez obrączki na czerwonym dywanie obok Marion Cotillard

Na czerwonym dywanie prezentuje ten sam majestat, a także elegancję i klasę, co niegdyś Angelina (gdy z Bradem spodziewali się bliźniąt). Porcelanowa skóra Cotillard, ciemnobrązowe włosy oraz długie minimalistyczne kreacje również upodobniają ją do Angeliny. Zresztą spójrzcie sami:

Przypomnijmy, że początkowo mówiono, że to właśnie z powodu romansu Brada z Marion Cotillard Angelina wystąpiła o rozwód.

Niestety, Angelina Jolie nie towarzyszyła Bradowi na londyńskiej premierze "Allied". Nie było jej także dzień wcześniej w Paryżu, gdzie również odbył się pokaz filmu. W Londynie Marion Cotillard zaprezentowała się w przepięknej eleganckiej sukni z jedwabnym trenem. To dzieło Stelli McCartney. W Paryżu Marion wystąpiła z kolei w długiej zabudowanej kreacji w odcieniu ciepłej czerwieni. To projekt domu mody Dior, którego aktorka jest twarzą.

Zdjęcia Brada Pitta i Marion Cotillard z Londynu i Paryża znajdziecie w naszej GALERII