Na świat przyszło właśnie drugie dziecko słynnej francuskiej aktorki, Marion Cotillard. Informacje tę ujawnił rzecznik gwiazdy podczas rozmowy z amerykańskim portalem People.com. Menadżer gwiazdy zdradził też płeć dziecka. My też już znamy! Gwiazda urodziła drugiego syna, czy może pierwszą córeczkę?

ZOBACZ: BRAD PITT i jego rzekome romanse. Aktor ma nową partnerkę?

Rzecznik Marion Cotillard wyjawił z rozmowie z portalem People.com, że zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Niczego nie żałuję” urodziła… dziewczynkę! To drugie dziecko Marion, ale jej pierwsza córka.

Plotki o ciąży aktorka potwierdziła już we wrześniu, publikując poruszający wpis na Instagramie, a którym jednocześnie zdementowała plotki, jakoby ojcem jej wyczekiwanego dziecka był Brad Pitt, z którym miała mieć rzekomy romans:

Wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca mojego syna i dziecka, którego właśnie się spodziewam. Jest moją miłością, przyjacielem i wszystkim, czego potrzebuje.

Ojcem dziecka dziewczynki jest francuski aktor i reżyser, Guillaume Canet, z którym Cotillard jest związana od ponad 8 lat. Para ma już 5-letniego syna i mieszka wraz z nim w pięknym domu pod Paryżem.

POLECAMY TEŻ: SELENA GOMEZ pierwszy raz na okładce "Vogue": Moja samoocena została zabita! Czułam się jak gówno

Marion Cotillard póki co nie zdradziła, jakie imię zamierza dać swojej córeczce. Zgadujemy jednak, że raczej nie będzie ono brzmiało Angelina ;-)