Marion Cotillard to aktorka, która była ostatnio na ustach wszystkich: dwa filmy z jej udziałem walczące o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes, druga ciąża oraz domniemany romans z Bradem Pittem zrobiły z niej chcąc nie chcąc gwiazdę nie tylko magazynów filmowych, ale i portali plotkarskich. Rozstanie Pitta z Angeliną Jolie tylko podsyciło plotki o flircie, który rzekomo rozkwitł na planie filmu "Sprzymierzeni". Na szczęście o pięknej Francuzce mówi się też dużo przy okazji jej genialnych ról. Od dziś w kinach kolejna odsłona jej aktorskiego talentu: zmysłowa i poruszająca produkcja "Z innego świata".

POLECAMY: MARION COTILLARD I BRAD PITT razem w Londynie. Naprawdę nic ich nie łączy?

Kim jest Marion Cotillard?

Kariera Marion zaczęła się na dobre w 1998 roku od kultowego filmu Luca Bessona, "Taxi", w którym wcieliła się w postać słodkiej Lilly. Od pierwszego dnia przykuwała uwagę i działała na mężczyzn. Kilka lat później Cotillard zaczęła swoją karierę w Hollywood. Debiutowała u boku Ewana McGregora w filmie "Duża ryba" Tima Burtona. Wkrótce potem wystąpiła w "Dobrym roku", w którym partnerował jej Russel Crowe.

W 2007 roku Francuzka zagrała główną rolę w wielkim hicie "Niczego nie żałuję – Edith Piaf", który przyniósł jej statuetkę Oscara, dziesiątki innych nagród oraz zachwyt krytyków i publiczności. Jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu.

Kariera w Hollywood

Po rewelacyjnej roli legendarnej wokalistki drzwi wysokobudżetowych produkcji stanęły przed Cotillard otworem. Aktorka zagrała w gwiazdorskim musicalu "Nine", w dramacie Michaela Manna "Wrogowie publiczni", w filmach Christophera Nolana – "Incepcja" oraz "Mroczny rycerz powstaje", a także u Woody’ego Allena w komedii "O północy w Paryżu". Ostatnio Marion mogliśmy podziwiać w kolejnych głośnych filmach, jak: "Imigrantka", "Dwa dni, jedna noc", "Makbet" oraz "Sprzymierzeni", w którym zagrała agentkę służb specjalnych i wybornego strzelca, partnerując Bradowi Pittowi.

CZYTAJ: MARION COTILLARD jest w ciąży. Kto jest ojcem jej dziecka? Mamy oświadczenie aktorki!

Marion jest nie tylko jedną z najbardziej pożądanych aktorek. Cotillard śpiewa, komponuje, gra na gitarze, od lat angażuje się w ochronę środowiska, uczestnicząc w kampaniach Greenpeace, a od 2008 roku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii ambasadorką marki Dior. Mimo ogromnego sukcesu, jaki odniosła, aktorka pozostaje skromna i skupiona na pracy. Jej partnerem w życiu prywatnym jest aktor i reżyser Guillaume Canet. Para spodziewa się właśnie drugiego dziecka, choć podejrzewana o romans z Pittem, ojcostwo Guillaume’a aktorka musiała ostatecznie potwierdzić na swoim Instagramie!

Film z innego świata

Od dziś w kinach można zobaczyć kolejny aktorski popis Marion Cotillard. Wzruszająca i zaskakująca opowieść o miłości, dla której warto stracić zmysły. Zachwycające zdjęcia, skąpana w słońcu Prowansja, pożądanie, namiętność i szaleństwo. "Z innego świata" z fantastyczną Marion Cotillard w roli głównej na ekranach kin już od dzisiaj!

ZOBACZ: ANGELINA JOLIE I BRAD PITT rozwodzą się z powodu zdrady aktora? Brad romansował z Marion Cotillard!

Pójdziecie zobaczyć film równie chętnie jak „Sprzymierzonych”? My zdecydowaniei polecamy oba!