Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa to niewątpliwie jedna z najbardziej kolorowych par wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami”. A to głównie za sprawą kabareciarza, który nie stroni od żartów i zdrowego dystansu do siebie. W tańcu potrafi się jednak pokazać z bardzo dobrej strony, jak choćby w tangu argentyńskim, za które para otrzymała od jurorów 35 punktów. Jak będzie w ten piątek? Może być nieco inaczej. A to choćby dlatego, bo Mariusz i Walerija zmierzą się z cha-chą. Zdążyli polubić ten taniec?

ZOBACZ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK pokazała pierwsze zdjęcie z planu programu "Azja Express"!

O tym, jak wyglądały jego zmagania z tym klasykiem tańców latynoamerykańskich, opowiedział nam sam satyryk:

„Nie mam problemu z zapamiętaniem całego układu, ale później gdy wchodzą w grę detale, sytuacje o których musisz myśleć, kilku rzeczach na raz, gdy jest kumulacja tego wszystkiego to jest szansa, że się pogubię w ogarnięciu całości."

Po czym od razu dodał z wypiekami na twarzy:

„Jak prowadzę kobietę w tańcu to czuję się lepiej. Nie chcę, żeby Lera mnie prowadziła w tańcu. To ja chcę mieć ten przywilej!”

Czy prowadzenie kobiety w tańcu idzie Mariuszowi równie dobrze jak rozśmieszanie tysięcy Polaków podczas nocy kabaretowych? Zobaczcie sami w naszym materiale WIDEO!

CZYTAJ TEŻ: KOCHAM CIĘ, POLSKO! Hit czy kit? Mamy wyniki oglądalności flagowego show TVP!

Czy tak dobrze, jak podczas prób, kabareciarz zaprezentuje się również podczas występu na żywo?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś wieczorem w telewizji Polsat. Jak co piątek – o godzinie 20.00 ;-)