Kim jest Mariusz Raduszewski - mąż Natalii Siwiec (34)? Takie pytanie sporo osób zadaje sobie przy okazji doniesień o narodzinach pierwszego dziecka popularnej modelki, którą polskie media w 2012 roku okrzyknęły mianem Miss Euro. Piękna celebrytka co prawda nie może narzekać na brak uwagi ze strony mężczyzn, ale jej serce już od wielu lat należy tylko do jednego. Co wiemy na temat męża Natalii Siwiec?

ZOBACZ: Natalia Siwiec urodziła! Poznaj płeć i imię dziecka. Jak czuje się Siwiec po porodzie?

Natalia Siwiec urodziła - kim jest ojciec dziecka?

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec znają się ze sobą już od 16 lat. To nie była jednak miłość od pierwszego wejrzenia - parą zostali oficjalnie dopiero 4 lata później. Swój związek postanowili zalegalizować w 2012 roku podczas ceremonii ślubnej w Las Vegas - zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak Siwiec stała się popularna w całej Polsce.

Mąż Natalii Siwiec Mariusz Raduszewski jest biznesmenem, który dorobił się sporego majątku jako współwłaściciel oddziału firmy kosmetycznej w Brazylii, gdzie z resztą poznał swoją przyszłą żonę, która wtedy próbowała tam swoich sił w branży modowej. Swoją karierę zawodową zaczynał jednak jako piłkarz, jak chwali się Natalia, był nawet reprezentantem w piłce nożnej plażowej. Życiowy partner Siwiec aktualnie zajmuje się też fotografią, reżyserią i  - jak sam przyznaje - pisaniem do szuflady. Niewiele osób wie, że 40-latek ma syna z inną kobietą. Natalia Siwiec jednak doskonale sprawdza się w roli macochy 15-letniego Mateusza Raduszewskiego.

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec pasują do siebie?