Początki Marka Wahlberga w show-biznesie nie były łatwe. Chłopak w wieku 14 lat został skazany za handel narkotykami i pobicie dwóch Wietnamczyków. Po odbyciu wyroku, brat Walhberga wprowadził go do świata filmu. Mark niemal z dnia na dzień stał się gwiazdą, a jego popularność sprawiła, że marka Calvin Klein zaangażowała go jako modela do reklamy bielizny. Sesja zdjęciowa z aktorem stała się już reklamowym i marketingowym klasykiem!

ZOBACZ: MODELE CALVINA KLEINA Jak wypada na ich tle Justin Bieber?

W 1994 roku Wahlberg po raz pierwszy spróbował swoich sił w filmie. Role u boku Matta Damona w słynnej Infiltracji czy Leonardo DiCaprio w Przetrwać w Nowym Jorku przyniosły mu światową sławę, popularność oraz rzesze fanek na całym świcie a w finale nawet dwie nominacje do Oscara, w tym jedną za rolę w głośnym filmie Fighter.

 

45-latek po wielu przejściach słynie dziś nie tylko ze swojej umiejętności regeneracji, lecz także z formy i tężyzny fizycznej. Seksowny gwiazdor po kilku sezonach, kiedy to zmagał się z małą nadwagą, ponownie zachwyca formą.

Paparazzi sfotografowali go niedawno podczas wakacji w ojczyźnie Rihanny - Barbadosie, na które poleciał ze swoją partnerką i kolegą z siłowni. Jak widać, Mark nie daje za wygraną i każdą wolną chwilę spędza na treningach, przez co spokojnie może paradować po plaży z gołą klatą.

CZYTAJ TEŻ: METAMORFOZA RIHANNY Jak zmieniał się styl Rihanny? [DUŻO ZDJĘĆ]

Ciekawe, czy po tych zdjęciach marka Calvin Klein ponowie zaproponuje mu współpracę…? W końcu taka forma w wieku 45 lat nie zdarza się każdemu!