To było zdecydowanie modne wesele. Pracują przy wspólnych projektach, pochodzą z tej samej agencji modeli i modelek. Marta Dyks i Borys Starosz pobrali się dokładnie rok temu. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w tak zwanej Oczyszczalni (Stodoła Wszystkich Świętych) pod Warszawą.

Marta Dyks jak przystało na modelkę tego dnia wygląda zjawiskowo. Wyjątkową kreację przygotowała dla niej sama Gosia Baczyńska. Projektantka utrzymała w tajemnicy, że tworzy kreację dla modelki. Na swoim Instagramie zdradziła jedynie, że tworzy sekretny projekt. Kolaż zdjęć fragmentów białej tkaniny podpisała: „Idealna suknia dla idealnej kobiety”.

Faktycznie, tego dnia Marta Dyks wyglądała niezwykle szykownie. Koronkowa suknia  w stylu boho, a do tego dziewczęcy wianek – nic dziwnego, że pan młody nie mógł oderwać od niej wzroku. Wśród gości weselnych pojawiła się masa ludzi z branży – fotografowie, styliści, artyści, modele i modelki, w tym Emilia Nawarecka czy Maja Salamon.

Para  podzieliła się wówczas pięknymi zdjęciami z ceremonii w mediach społecznościowych. Dziś Marta Dyks i Borys Starosz świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji przypominamy zdjęcia z uroczystości.

 

Przeczytaj także: Żebrowscy, Lewandowscy, Borucowie tak 5 sławnych par świętowało rocznicę ślubu [ZDJĘCIA] >>