W składzie nowej edycji "Ameryka Express" fani Karoliny Pisarek zobaczą swoją ulubienicę w towarzystwie przyjaciółki. Dla samej Karoliny to pierwszy tego typu reality show. Trzeba przy okazji zaznaczyć, że modelki rzadko decydują się na udział w programach na tak długi czas wykluczających je z pracy. Kim jest Marta Gajewska-Komorowska, która pojawiła się w kontrowersyjnym show u boku Karoliny Pisarek?

Marta Gajewska-Komorowska: zawód, pochodzenie

Marta pochodzi z Międzyrzecza. Jest modelką, która ma na koncie występy w teledyskach i reklamach telewizyjnych. Na co dzień związana jest z kilkoma europejskimi agencjami modelingowymi. Z wykształcenia jest psychopedagogiem. Kocha sport - jak sama podkreśla na swoim instagramowym profilu, należy do "gangu" Ewy Chodakowskiej i dba o sylwetkę. Lubi jogę i pilates, a portalowi la.mode wyznała, że stosuje dietę zgodną z grupą krwi i pije tylko wodę niegazowaną, pokrzywę oraz zieloną herbatę.

Marta Gajewska-Komorowska: Instagram

Martę obserwuje ponad 10 tysięcy osób. Na swoim profilu modelka pokazuje zdjęcia z planów sesji oraz treningi. Chwali się ich postępami, motywując jednocześnie innych do ćwiczeń.

Marta Gajewska-Komorowska: udział w "Ameryka Express"

Międzyrzeczanka o swoim udziale w show napisała na Instagramie:

Moja przyjaciółka, Karolina Pisarek, zabrała mnie w podróż życia. Dziękuje Ci kochanie za to z całego serca i będę dziękować do końca życia. A Was zachęcam do oglądania "Ameryka Express", nie mogę się doczekać - czytamy.

Zarówno Marta jak i Karolina z pewnością zwracały na siebie uwagę napotkanych osób klasyczną słowiańską urodą.

Start nowej edycji "Ameryka Express" już od 4 marca na antenie TVN.