Marta Gałuszewska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znowu wciela się w jedną z najpopularniejszych i najgorętszych gwiazd muzyki na świecie. Tym razem zwyciężczyni 8. edycji programu "The Voice of Poland" przechodzi metamorfozę w Shakirę w hicie "She Wolf"! Jak radzi sobie z naśladowaniem jej bardzo charakterystycznego głosu i opanowaniem układu choreograficznego? Nie da się ukryć, że po zwycięskim występie w roli Beyoncé z 9. odcinka, za który Marta zgarnęła aż 60 punktów, wymagania jury i widzów wobec niej są naprawdę wysokie.

Marta Gałuszewska jako Shakira

- Shakira ma bardzo specyficzną manierę śpiewania. Podobno kiedyś wyleciała z jakiegoś chóru za to, że tak śpiewała. Powiedzieli, że ona okrutnie śpiewa, że ma za mocny głos. Brzmi jak koza i nie będzie śpiewać - opowiada Marta Gałuszewska w rozmowie z prowadzącym program Maciejem Dowborem. 

A nad czym Marta stale pracuje?

- Muszę mieć na tyle automatycznie wgrany ten wokal do głowy, żeby się nad nim nie zastanawiać. Bo jak się zacznę zastanawiać nad tekstem, nad wokalem i nad tańcem, to będzie klapa - mówi. 

W sobotę 31 października już ostatni odcinek przed finałem 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dowiemy się, kto zostanie jednym z czterech artystów, którzy zmierzą się o 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny.

Przedpremierowy fragment występu Marty Gałuszewskiej w roli Shakiry do obejrzenia u nas już teraz: