Polskie eliminacje do Eurowizji 2018 odbędą się już 3 marca 2018. Transmisję z konkursu będzie można oglądać na żywo na TVP 1. To tego dnia po raz pierwszy usłyszymy za pewne na żywo cały utwór „Why don’t we go”, który wokalistka zgłosiła do konkursu. Póki co udało nam się namierzyć jego fragment! Okazuje się, że „Why don’t we go” to nic innego jak tylko angielska wersja jej debiutanckiego singla "Nie mów mi nie", dzięki któremu wygrała ostatnią edycję talent show TVP 2 "The Voice of Poland"! Jej opiekunem i trenerem był wówczas Michał Szpak ;-)

Marta Gałuszewska - „Why don’t we go”

Eurowizyjny utwór Marty Gałuszewskiej można już usłyszeć w sieci. Jak się bowiem okazuje, piosenka została użyta jako motyw przewodni w zapowiedzi nowego show Polsatu "Umów się ze mną. Take me out"! Fani stacji już są zachwyceni fragmentem angielskiego singla wokalistki. Ciekawe jednak, jak po angielsku będzie brzmiał cały utwór…?

Marta Gałuszewska pojedzie na Eurowizję 2018?

Myślicie, że taką propozycją Marta Gałuszewska ma szanse na wygranie krajowych eliminacji do Eurowizji 2018? Tymczasem przypominamy, jak brzmiał jego oryginalny wykon w finale 8. edycji show "The Voice Of Poland"! W której wersji językowej brzmi lepiej? Po polsku czy jednak po angielsku?