Marta Grycan po wielu miesiącach ciszy i spokoju wraca na Instagram. I to w jakim stylu! Celebrytka dodała kilka zdjęć, które od razu zrobiły furorę w sieci. Na każdym z nich widać bowiem nie tylko wydatne usta gwiazdy zamożnej familii Grycanów, lecz także nową fryzurę Marty! Znana celebrytka przefarbowała się bowiem z rudego na platynowy blond, a w niektórych miejscach nawet siwy!

ZOBACZ: Wiktoria, Weronika i Marta Grycan zniknęły z show-biznesu przez zakaz Adama Grycana. Czy jeszcze kiedyś powrócą? [ZDJĘCIA]

Żona Adama, spadkobiercy fortuny Grycanów, nie jest już ogniście ruda, co dodawało jej twarzy dużej dozy ciepła. Teraz mistrzyni kulinariów i wielbicielka wypieków, o których próbowała swego czasu opowiadać na antenie TLC, znacznie stonowała kolor na głowie, choć jednocześnie nową fryzurą dodała sobie demonicznego charakteru.

SŁYNNE STYLIZACJE MARTY I WIKTORII: MARTA I WIKTORIA GRYCAN Marta i Wiktoria Grycan w szpilkach...na skałach!

Po obejrzeniu zdjęć Marty zastanawiamy się, czy celebrytka nie przygotowuje się już do tegorocznego Halloween a jej nowy kolor włosów ma być częścią stylizacji np. na... Cruellę De Mon? Czy możemy się zatem spodziewać, że już na dniach zobaczymy ją z połową głowy pokrytą czarną farbą i w (sztucznym!) futrze z dalmatyńczyków? Bardzo nas ta teoria intryguje.

CIEKAWA ANALIZA: MARTA GRYCAN to polska Marilyn Monroe?

Czy jednak nasze podejrzenia się sprawdzą. Pokaże już najbliższy czas. W końcu do Halloween został dokładnie tydzień!