Niedawno Marta Grycan doszła do wniosku, że aby zrobić karierę w show biznesie, wcale nie trzeba usilnie pojawiać się na ściankach. Celebrytka cały czas szuka kierunku, w jakim chciałaby prezentować swój wizerunek. Gwieździe znudziły się stylizacje à la Kardashian i teraz postanowiła zaskoczyć fanów kolejną nieudaną kopią.

Jakiś czas temu gwiazda wraz córkami chwaliła się zdjęciami, na których widać było ogromne podobieństwo do Kim Kardashian. Później Grycanka próbowała pójść w ślady innej gwiazdy. Czerwona szminka, białe futro i podobieństwo do Marilyn Monroe murowane. Niestety, nie do końca. Fani tą stylizacją również nie byli zachwyceni.

Marta wraz z córkami w poszukiwaniu swojego stylu poleciała na wakacje w czerwcu do Paryża. Od tamtej pory szum wokół celebrytek odrobinę przygasł, ale gwiazdy mimo to nie dają o sobie zapomnieć. Teraz Marta Grycan lansuje się na Instagramie. Tym razem pod pretekstem zdjęć z wakacji postanowiła upodobnić się do kolejnej gwiazdy. Padło na... Dodę.

Jak można było się spodziewać, raczej z odmiennym skutkiem od tego zakładanego...Biała sukienka spięta paskiem i czarne, wiązane buty rzymianki w stylu tych, w których niedawno zaprezentowała się Doda niestety również nie są odpowiednią stylizacją dla Grycanki.

 Na razie polskie Kardashianki pochwaliły się tylko czterema zdjęciami "z raju", ale jesteśmy pewni, że wkrótce pokażą dużo więcej. Czy Marta Grycan podczas wakacji w Paryżu zachwyci się tak charakterystycznym dla nich stylem i szykiem i powrócił z kolejną, może tym razem udaną stylizacją? Trzymamy kciuki!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Marta Grycan - Jak Marilyn Monroe?