Na początku listopada Marta Grycan wydała swoją debiutancką książkę "Kuchnia Haute Couture", w której podzieliła się swoimi ulubionymi przepisami. Już wtedy było wiadomo, że Grycanka planuje napisanie kolejnej książki i właśnie to zrobiła! W środę, 23 stycznia, odbyła się premiera jej drugiej publikacji "Moja Dolce Vita".

Tym razem w swojej książce chciała się podzielić praktycznymi poradami, które mają pomóc kobietom w osiągnięciu szczęścia. - Pragnę podzielić się z Wami moim sekretem, jak być szczęśliwym i młodym nie odmawiając sobie niczego. Wystarczy tylko wiara w siebie, uśmiech za każdym razem kiedy spoglądamy w lustro i dosłownie kilka sekretów, które zdradzę... - reklamuje swoją książkę Marta.

Na premierze książki "Moja Dolce Vita" Marta pojawiła się wraz z mężem i 16-letnią córką Wiktorią. Grycanki jak zwykle przyciągały wzrok! Marta miała na sobie obcisłą skórzaną sukienkę do kolan z w kolorze butelkowej zieleni, która idealnie współgrała z jej rudymi włosami. Z kolei Wiktoria postawiła na swoją ulubioną czerń. Miała na sobie skórzaną sukienkę z wstawkami koloru nude oraz czarne lateksowe legginsy.

Marta, jej mąż Adam oraz Wiktoria okazywali sobie sporo czułości, pozując do zdjęć. Aż miło popatrzeć na tak kochającą się rodzinę!

Premiera książki odbyła się w restauracji La Dolce Vita.

<<Przeczytaj ekskluzywny wywiad z Martą Grycan i jej rodziną>>