Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki oficjalnie nie są już razem. Po dziewięciu latach para zdecydowała się formalnie zakończyć swój związek. Para rozwiodła się. Ich rozstanie przebiegło jednak w przyjacielskich relacjach. To kolejny głośny rozwód w polskim show-biznesie.

W tym roku swój związek zakończyło wiele znanych par – Angelina Jolie i Brad Pitt, Johnny Depp i Amber Heard czy Beata Kozidrak i Andrzej Pietras.  Dziś dołącza do nich Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki, którzy od trzech lat próbują zakończyć swój związek.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki wzięli ślub 21 kwietnia 2007 roku. Para podobno poznała się przy stoliku do gry w Black Jacka. Ukochany wydawałoby się, że wszystko przegrał, ale okazało się, że wygrał coś o wiele bardziej wartościowego. Serce Marty Kaczyńskiej.

Niestety wczoraj para rozwiodła się, ale by uzyskać tę decyzję od sądu musieli czekać prawie trzy lata. W ich przypadku sprawa była o tyle utrudniona, że pod koniec sierpnia ubiegłego roku  Marcin Dubieniecki został aresztowany pod zarzutem wyłudzania pieniędzy. Podczas gdy on siedział w areszcie, Marta Kaczyńska złożyła pozew rozwodowy. Przypomnijmy, że trzy lata temu to jej mąż wystąpił o rozwód – postępowanie było jednak zawieszane. W ubiegłym roku Dubieniecki wyszedł na wolność po wpłaceniu kaucji.

Wczoraj para oficjalnie się rozstała. Ogłoszono rozwód bez orzekania o winie. Jak się okazuje para opuszczała budynek sądu w dobrych nastrojach i z uśmiechami na twarzach.