Marta Kaczyńska jakiś czas temu stała się bardzo aktywna w sieci. Córka byłego prezydenta na swoich kontach społecznościowych pochwaliła się nowym talentem. Na Instagramie Marty Kaczyńskiej mamy okazję podziwiać zdjęcia z urokliwych miejsc, w jakich akurat przebywa.

Jakiś czas temu Marta Kaczyńska w towarzystwie córek - trzynastoletniej Ewy oraz dziewięcioletniej Martyny wybrały się do Wiednia. Panie skorzystały z wypoczynku, podziwiały widoki i wypoczywały w basenie. Prosto z Wiednia wybrały się do Florencji, gdzie zwiedzały zakątki tego pięknego miejsca.

Zobacz: Marta Kaczyńska pochwaliła się prywatnymi zdjęciami z wakacji. Tak wypoczywa we Wiedniu i Florencji

 Wówczas Marta Kaczyńska pochwaliła się również własnym zdjęciem. Z uśmiechem na twarzy, opalona pozuje w krótkiej czerwonej sukience. Córka byłego prezydenta wyglądała wyjątkowo pięknie i promiennie!

Dziś okazuje się, że Marta Kaczyńska bardzo dba o swoją sylwetkę. Kaczyńska kilka dni temu pojawiła się na Festiwalu w Gdyni. Fani mieli okazję podziwiać jej bardzo szczupłą figurę.

Tego dnia Marta Kaczyńska zdecydowała się na luźną stylizację, na którą składała się koszula w paski, jeansy oraz beżowa skórzana kurtka. Stylizację dopełniła torebka od Louis Vuitton. Nie dało się również nie zauważyć opalenizny, która prawdopodobnie pozostała jej jeszcze po wyprawie z córkami.

Na tych zdjęciach sylwetka Marty Kaczyńskiej wygląda naprawdę szczupło! Zobaczcie sami w naszej galerii.