Marta Kaczyńska urodziła trzecie dziecko. Dwa tygodnie temu Kaczyńska i biznesmen Piotr Zieliński sformalizowali swój związek i wzięli ślub cywilny. Para chciała początkowo złożyć przysięgę przed ołtarzem, jednak dokumenty z Watykanu stwierdzające nieważność małżeństwa córki Marii i Lecha Kaczyńskich z Piotrem Smuniewskim, nie dotarły na czas. Ze względu na to, że dziecko miało przyjść na świat lata moment, para nie chciała dłużej czekać. I jak widać pośpiech był uzasadniony - wczoraj, 7 sierpnia 2018 roku, Marta Kaczyńska urodziła trzecie dziecko. Została mamą pierwszego syna, czy trzeciej córki? Sprawdźcie poniżej.

Marta Kaczyńska urodziła

Marta Kaczyńska została mamą, a dziecko urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. O tym, że Kaczyńska urodziła, poinformowała na Instagramie jej 14-letnia córka Ewa. Dziewczynka opublikowała zdjęcie noworodka, jednak chyba nie spodobało się to jej mamie, bo fotografia zniknęła już z profilu nastolatki.

„Zgadnijcie, co się stało” – napisała dziewczynka i opublikowała zdjęcie noworodka.

Marta Kaczyńska jest już mamą dwóch córek: 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny, a teraz, jak podaje Fakt.pl na świat przyszedł... jej długo wyczekiwany syn! Nie wiadomo jeszcze, jak na narodziny brata zareagowała młodsza córka Marty Kaczyńskiej, Martyna. 

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!