Marta Kaczyńska jest w ciąży. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego spodziewa się trzeciego dziecka, co nie ulegało wątpliwości po tym, jak jeden z tabloidów opublikował zdjęcia Marty Kaczyńskiej z mocno już zaokrąglonym brzuszkiem podczas spaceru z psem. Sama zainteresowana w końcu zdecydowała się przerwać milczenie i skomentować doniesienia o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka. Lub dzieci, bo przypomnijmy, że spekuluje się, iż matka 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny spodziewa się bliźniąt. Marta Kaczyńska oficjalnie skomentowała te wszystkie rewelacje w poniedziałek po południu na swoim profilu na Facebooku.

Marta Kaczyńska w ciąży

Marta Kaczyńska w publicznym poście wprost odniosła się do wszystkich najnowszych plotek na temat swojego życia osobistego, czyli przede wszystkim ciąży i związku z biznesmenem z Trójmiasta Piotrem Z. To, co opublikowała jest dość jednoznaczne.

- Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka ... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami - pisze Marta Kaczyńska.

O tym, czy Marta Kaczyńska i jej nowy partner rzeczywiście za parę miesięcy przywitają na świecie aż dwoje dzieci przekonamy się już wkrótce. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko złożyć rodzicom serdeczne gratulacje.

Dużo zdjęć Marty Kaczyńskiej możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>