Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński wzięli ślub! Panna młoda miała na sobie białą suknię z dużym rozcięciem i czarne szpilki. W dłoni trzymała wiązankę z białych i czerwonych róż. Na skromnej ceremonii w Warszawie obecny był m.in. stryj prawniczki, Jarosław Kaczyński. Prezes PiS na ślubie bratanicy poruszał się o kulachl. Jak donosi "Pudelek", Marta Kaczyńska i jej partner w sobotę, 28 lipca 2018 zostali małżeństwem, ale wbrew wcześniejszym doniesieniom ostatecznie nie powiedzieli sobie sakramentalnego "tak" przed ołtarzem. Dlaczego para jednak nie wzięła ślubu kościelnego? Pomimo tego, że Marcie Kaczyńskiej udało się uzyskać unieważnienie jej pierwszego małżeństwa kościelnego z Piotrem Smuniewskim, to na razie i tak musiała zadowolić się jedynie ceremonią o charakterze wyłącznie cywilnym. Z jakiego powodu?.

Ślub cywilny Marty Kaczyńskiej

Według źródeł portalu, Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński wzięli ślub cywilny, ponieważ dokumenty z Watykanu stwierdzające nieważność małżeństwa córki Marii i Lecha Kaczyńskich z Piotrem Suniewskim zwyczajnie nie dotarły na czas. Skąd więc ten pośpiech, by w ogóle brać ślub akurat w tym momencie? Nie jest tajemnicą, że spodziewającej się w sierpniu rozwiązania Marcie Kaczyńskiej bardzo zależało na tym, aby poślubić swojego nowego partnera jeszcze przed narodzinami ich dziecka.

Po urzędowej ceremonii zaślubin, Marta Kaczyńska i jej świeżo upieczony mąż razem z gośćmi udali się na wesele. Impreza odbyła się w jednej z najbardziej ekskluzywnych restauracji w stolicy - Domu Polskim na ul. Belwederskiej.

Zdjęcia Marty Kaczyńskiej i jej trzeciego męża, Piotra Zielińskiego znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARTA KACZYŃSKA chwali się zdjęciem ze ślubu z Piotrem Zielińskim [FOTO]