Marta Linkiewicz ponownie wystąpi na Fame MMA. 22-latka, która podczas ostatniej gali w niecałą minutę pokonała przez techniczny nokaut Monikę "Esmeraldę" Godlewską, znów stoczy walkę z kontrowersyjną gwiazdą internetu. Podczas 4. edycji sportowego wydarzenia tzw. patoinfluencerka zmierzy się na oktagonie ze znaną youtuberką i aspirującą piosenkarką, Anielą Bogusz, która zdobyła ogromną popularność w sieci jako SexMasterka. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez organizatorów oraz zawodniczki.

- Uwielbiam przygody i nie boję się wyzwań!Zawalczę bo jestem wojowniczką od urodzenia, całe życie walczę o wartości jakie chcę przekazywać, o łamanie tematów tabu, walczę o siebie i ze sobą, żeby być silna, wytrwała, ambitna i konsekwentnie dążąca do realizacji swoich celów - tak Aniela Bogusz tłumaczy na Instagramie decyzję o swoim starcie w Fame MMA.

Gdzie i kiedy odbędzie się pojedynek Marty "Linkimaster" Linkiewicz i Anieli "Lilmasti" Bogusz? Gdzie i za ile kupić bilety na galę Fame MMA 4 z ich udziałem? Sprawdź, co wiemy na ten temat poniżej.

Marta Linkiewicz vs SexMasterka na Fame MMA 4

Gala Fame MMA 4 z Martą Linkiewicz i Lilmasti odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, w Hali Sportowej Częstochowa. Bilety na to wydarzenie oraz dostęp do transmisji w systemie PPV dostępne są w sprzedaży od czwartku, 16 maja, za pośrednictwem strony internetowej www.famemma.ticketos.pl.

Ceny i rodzaje wejściówek są już znane. Bilety na galę Fame MMA na trybuny kosztują od 70 do 110 zł. Za miejsca na płycie trzeba zapłacić od 220 do 700 zł.

Zobacz zdjęcia Marty Linkiewicz i Anieli Bogusz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Marta Linkiewicz - kim jest gwiazda Instagrama? Instagram, skandale, wymiary