Kim jest Marta Linkiewicz? Takie pytanie zadają sobie rodzice i opiekunowie wielu nastolatków w Polsce. Sama określa siebie mianem tzw. patoinfluencerki i trzeba przyznać, że ten termin dość dobrze oddaje charakter jej aktywności w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie (@linkimaster), gdzie obserwuje ją już ponad 700 tysięcy użytkowników serwisu, zamieszcza zdjęcia, filmy i wpisy, w których prezentuje swój imprezowy styl życia. Spożywanie alkoholu, palenie tytoniu i marihuany, przeklinanie - to codzienność w życiu Marty Linkiewicz pokazywanym w mediach społecznościowych. I nie byłoby z tym pewnie większego problemu, gdyby nie fakt, że odbiorcami tych treści są głównie dzieci i nastolatki.

- Czemu ludzie mają ze mną problem skoro ja nie mam ze sobą problemu? - takim retorycznym pytaniem Linkiewicz odpowiada na ostrą krytykę swojego zachowania w sieci i konsekwentnie odpiera zarzuty o demoralizowanie polskiej młodzieży. Co więcej, znana z zamiłowania do farbowania włosów, powiększania ust i ozdabiania swojego ciała licznymi tatuażami Marta podkreśla, że to, co pokazuje na swoich profilach w social media nie odbiega w dużym stopniu od patologii ukazywanej codziennie w telewizji, np. w takich popularnych serialach paradokumentalnych, jak "Szkoła", "Szpital" czy "Trudne sprawy".

Marta Linkiewicz i Tede

Marta Linkiewicz jest wielką miłośniczką hip-hopu i fanką wielu znanych raperów, z którymi zresztą często udaje jej się spotykać prywatnie za kulisami koncertów. Jest jednak jeden polski raper, z którym Marta wdała się w publiczny i szeroko komentowany w sieci spór. Mowa tu oczywiście o Tede, który rozpoczął ich konflikt publikując w sieci zdjęcie, na którym Linkiewicz rzekomo zażywa narkotyki. Marta odpowiedziała Tede odnosząc się do jego potencji. Ten następnie ubliżył jej w niewybredny sposób wypowiadając się na temat jej urody.

Marta Linkiewicz - wiek, wzrost, waga, Fame MMA

Marta Linkiewicz urodziła się 16 lutego 1997 roku, więc w tym roku skończyła 22 lata. Za sprawą jej udziału w gali sportowej typu freak fight o nazwie Fame MMA 3 i walki z Moniką "Esmeraldą" Godlewską, internauci zaczęli się także interesować jej wymiarami. Marta Linkiewicz ma 170 cm wzrostu, a po oficjalnym ważeniu na dzień przed głośną walką, która odbędzie się w sobotę, 30 marca 2019 w Atlas Arenie w Łodzi, okazało się, że patoinfluencerka aktualnie waży 76 kg.

Zdjęcia Marty Linkiewicz znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Tragiczny wypadek znanego zespołu. Wszyscy członkowie nie żyją