Marta Linkiewicz nie przestaje zaskakiwać. Posiadaczka jednego z najbardziej angażujących, ale także najbardziej kontrowersyjnych profilów na polskim Instagramie, przechodzi spektakularną metamorfozę. Internetowa celebrytka przyznaje, że dzięki mieszanym sztukom walki powoli zmienia swoje podejście do życia. Przypomnijmy, że 22-latka po wygranej walce z Moniką "Esmeraldą" Godlewską kontynuuje swoją przygodę z Fame MMA i przygotowuje się do wyczekiwanego pojedynku z Anielą "Lil Masti" Bogusz, znaną wcześniej jako SexMasterka.

Za sprawą MMA, Linkiewicz już parę miesięcy temu zamieniła nocne kluby na salę treningową, a wysokoprocentowe trunki i narkotyki na wodę i piwo bezalkoholowe. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Fani Marty Linkiewicz zachwycają się jej nową figurą i zwracają uwagę na dużą zmianę w zachowaniu swojej idolki.

Marta Linkiewicz - metamorfoza patoinfluencerki

Ubrana w elegancki biały żakiet Marta Linkiewicz opowiedziała o swojej wewnętrznej przemianie na początku czerwca podczas rozmowy z Arkadiuszem Pawłowskim w ramach cyklu Fame MMA Cage na YouTube.

Nie piję alkoholu w ogóle, nie biorę też żadnych narkotyków. Poświęcam się w stu procentach gali i treningom - wyznała gwiazda Instagrama.

Kojarzona do tej pory głównie z wulgarnymi nagraniami, prowokacyjnymi zdjęciami i imprezowym trybem życia "Linkimaster" wyznaje, że za parę lat jak najbardziej widzi siebie w roli żony i matki.

Pewnie założę rodzinę, będę mieć trójkę dzieci i będziemy chodzić do kościoła - powiedziała w wywiadzie.

Choć Marta Linkiewicz nadal nie stroni w swoich wypowiedziach od przekleństw, wyraźnie daje się zauważyć, że jej sposób bycia uległ w ostatnim czasie sporemu złagodzeniu. Pojawiły się nawet głosy, że z powodu zmiany wizerunku, patoinfluencerka może wkrótce stracić zainteresowanie części swojej licznej widowni. Linkiewicz jednak nie obawia się o utratę obserwatorów.

Moi fani też dorastają (...) Każdy przejdzie taki etap w swoim życiu i mam nadzieję, że może dotrę też jakoś do swoich obserwatorów. Nie wiem, jak by wyglądało moje życie, gdybym dalej prowadziła taki tryb życia, jaki prowadziłam. Widzę zmiany w wyglądzie, w zachowaniu. Patrzę w lustro i naprawdę myślę sobie: "fajnie jest" - wyjaśniła Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia gwiazdy Instagrama w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Aniela Bogusz - kiedyś SexMasterka, teraz Lil Masti. Kim jest kontrowersyjna gwiazda internetu?