Marta Manowska jest gwiazdą nowej "Gali". Swoją naturalnością, otwartością i bezpośredniością sprawiła, że widzowie programów "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium Miłości" z miejsca ją pokochali. Wkrótce Manowska poprowadzi trzeci program - "The Vocie Senior". Choć jej twarz zna już chyba cała Polska, Manowska wciąż nie czuje się gwiazdą. I... nie chce nią być! Prowadzę konto na Instagramie, czasami gadam do telefonu, jak niektóre gwiazdy (śmiech), ale głównie po to, by być blisko ludzi, którzy mnie tam obserwują. Unikam „wielkiego świata” - mówi szczerze Damianowi Gajdzie w "Gali". Co jeszcze zdradziła? Nowy numer magazynu w sprzedaży już w poniedziałek, 22 lipca. Ale już teraz przeczytasz fragmenty wywiadu z Martą Manowską PONIŻEJ.

Marta Manowska w "Gali" o "The Voice Senior"

W wywiadzie udzielonym "Gali", Marta Manowska oficjalnie potwierdza, że jesienią poprowadzi nowy show TVP - "The Vocie Senior".

Praca na planie „Rolnika” czy „Sanatorium miłości” bardzo dużo mi dała. Szczerze cieszą mnie spotkania z bohaterami moich programów, bo zawsze dostaję od nich mnóstwo energii (...) Teraz, na planie „Voice Senior”, często słyszę: „Po sześćdziesiątce w końcu mogę spełniać swoje marzenia”. Coś w tym jest – to taki etap, kiedy dzieci mają już odchowane, osiągnęli względną stabilizację finansową, zbudowali domy i w końcu mogą zrobić coś dla siebie.
 

Manowska wyjaśnia też w "Gali", dlaczego konsekwentnie odrzucała propozycje udziału w różnych programach bądź projektach. A tych, jak zaznacza, dostawała naprawdę sporo!

Po sukcesie „Rolnik szuka żony” miałam wiele propozycji prowadzenia programów lifestylowych, ale nie zgodziłam się na nie - mówi. - Jedni mówili, że marnuję okazje, które przynosi los, a ja wiedziałam, że robię dobrze. Miałam w głowie określony plan działania, jakiś pomysł na siebie.

Gwiazda TVP podkreśla, że właśnie teraz - jak zaznacza: "chyba po raz pierwszy" - czuje się naprawdę dumna z tego, co robi.

Uważam, że programy, które prowadzę, pozytywnie wpłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych - tłumaczy Manowska. - Cieszą mnie zmiany w życiu bohaterów „Rolnika” czy „Sanatorium”, nowe związki, dzieci, które się z nich urodziły. Mam w pamięci ich uśmiechy, iskry, które pojawiały się w oczach. Dla mnie to największa nagroda.

Nowy wywiad z Martą Manowską przeczytasz w "Gali" już 22 lipca. Numer będzie dostępny również w wersji z kosmetykami do opalania i po opalaniu dla całej rodziny (w cenie 9,99 zł) oraz z krzyżówkami (6,90 zł) i z broszurką kulinarną z przepisami na upalne dni (6,99 zł).