Marta Rentel do niedawna znana była wyłącznie w mediach społecznościowych. Szerszą rozpoznawalność dał jej występ w filmie młodzieżowym "#Jestem M. Misfit" oraz udział w pierwszej edycji reality show "Fame czy Shame", który od czerwca tego roku można oglądać na platformie Player.pl. Spory rozgłos przyniosła jej także romantyczna relacja z poznanym w programie Michałem Gałą. Blogerka fitness jest obecnie jedną z najpopularniejszych twórczyń internetowych i wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia - najwyższy czas więc poznać ją nieco lepiej.

Marta Rentel - wiek, wzrost, waga

Marta Rentel ma 25 lat. Choć w sieci próżno szukać dokładnych informacji na temat jej wzrostu, to na podstawie jej zdjęć można określić, że jest dość wysoką dziewczyną. Odpowiednie wymiary pomogły jej zresztą w przeszłości znaleźć pracę w roli modelki technicznej marki La Mania, której dyrektor kreatywną jest Joanna Przetakiewicz.

Jeśli chodzi o wagę Marty Rentel to udało nam się ustalić, że w kwietniu 2018 roku chwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą - dzięki regularnym ćwiczeniom udało się jej wyrzeźbić ciało i znacznie zwiększyć masę mięśniową, przez co z 50 kg doszła do wagi 62 kg.

Aktualne informacje na temat wagi Marty Rentel zostały podane do wiadomości publicznej przed jej występem na gali Fame MMA 7 - "Martirenti" waży obecnie 57,5 kg.

Marta Rentel - Instagram, TikTok, YouTube

Jak przystało na influencerkę, Marta Rentel jest niezwykle aktywna w serwisach społecznościowych. Na Instagramie posiada aż dwa swoje profile: oficjalny "martirenti", gdzie obserwuje ją już ponad 482 tysiące użytkowników serwisu, oraz poboczny o nazwie "fitnessmartii", gdzie prezentuje swoje treningi i przepisy na dietetyczne posiłki.

Marta Rentel cieszy się także dużą popularnością na TikToku - ma tam już ponad 1,7 miliona obserwujących. Od czerwca 2019 roku próbuje także swoich sił na YouTube, gdzie udało się jej zgromadzić niemal 86 tysięcy subskrybentów. Jednym z jej najchętniej oglądanych filmików jest nagranie z zakupów pt. "Ubieram przyjaciółkę w ciąży".

Myślicie, że wkrótce uda się jej przebić do pierwszej ligi gwiazd polskiego show-biznesu?

ZOBACZ TEŻ: Aniela Bogusz - kiedyś SexMasterka, teraz Lil Masti. Kim jest kontrowersyjna gwiazda internetu?