Marta Warchoł dołączyła do stale powiększającego się grona osób publicznych, pracujących w mediach i show-biznesie, które zdecydowały się na coming out. W ostatnich miesiącach na ujawnienie swojej nieheteronormatywności zdecydowali się m.in. Andrzej Piaseczny, Qczaj, czy Łukasz Jakóbiak.

Coming out Marty Warchoł

Dziennikarka TVN24, Marta Warchoł zdecydowała się na publiczny coming out. Na swoj instagramowy profił wrzuciła zdjęcie z ukochaną, a jednocześnie koleżanką z pracy, Iwoną Widomską. Na fotografii para całuje się na warszawskich bulwarach. Za nimi widać dobrze znany mieszkańcom stolicy Most Świętokrzyski. 

W opisie postu Marta Warchoł zdradziła, że chciała w ten sposób uczcić niedawno zakończony Miesiąc Dumy i swoje urodziny.

Pride month for sure, but it’s my birthday #loveislove - napisała dziennikarka na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci gratulują Marcie i Iwonie. Post skomentowały także znane koleżanki pary, Zofia Zborowska, czy Magda Łycyan.

Romantyczne zdjęcie pary celebrującej miłość znajdziecie w naszej galerii.

Kim jest Marta Warchoł?

Marta Warchoł to dziennikarka dobrze znana widzom TVN24. Jej partnerka, Iwona Widomska również pracuje w stacji. Jest producentką "Faktów".

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Jacoń, dziennikarz TVN24 wyznał, że ma transpłciowe dziecko. Jak zareagował na coming out?