Marta Wiejak to jedna z najbardziej tajemniczych uczestniczek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11". Ta piękna i wszechstronnie utalentowana aktorka musicalowa i tancerka do tej pory bowiem nie pokazywała się w mediach. Marta skupiała się głównie na pracy na teatralnych deskach, a telewizji występowała jedynie sporadycznie. Można ją było oglądać chociażby w serialu "Bodo", gdzie zagrała tancerkę. Warto jednak zainteresować się jej postacią, bo wiele wskazuje na to, że wkrótce będzie o niej bardzo głośno. Garść informacji na temat Marty Wiejak do sprawdzenia poniżej.

Marta Wiejak - wiek

Marta Wiejak pochodzi z Puław. Ile ma lat? Choć może się to wydawać zdumiewające, media jak na razie nie znają odpowiedzi na to pytanie. Kto wie, być może zmieni się to po jej występie w 11. sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Marta Wiejak - Piloci, Roma

Marta Wiejak w 2009 roku ukończyła Państwowe Studium Wokalno-Aktorskie im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Na deskach Teatru Muzycznego "Roma" w Warszawie można ją było do tej pory podziwiać w takich spektaklach, jak "Ale musicale!", "Deszczowa piosenka", "Księga dżungli" i "Alicja w krainie czarów". W bijącym rekordy popularności musicalu "Piloci" wciela się w postać Alice.

Marta Wiejak - Instagram

Marta Wiejak, jak większość aktorek, jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie (@marta_wiejak) znaleźć można zarówno jej prywatne zdjęcia, jak i ujęcia ukazujące kulisy pracy w teatrze i telewizji.

Marta Wiejak - brat

Marta Wiejak ma znanego w sieci brata. Jest nim Adam Wiejak, popularny youtuber. Możecie go kojarzyć z jego filmów na kanale Poszukiwacz, jak i nagrań z serii "Matura to bzdura".

Zobacz najlepsze zdjęcia Marty Wiejak w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - uczestnicy. Sprawdź, kto wystąpi