Nie jest tajemnicą, że wiele aktorek, wokalistek czy celebrytek poprawia swoją urodę. Najczęściej gwiazdy powiększają swoje piersi. Do tego zabiegu przyznały się już m.in. Doda, Agnieszka Szulim czy Iwona Węgrowska. Jednak nie wszystkie gwiazdy chcą mieć duże piersi.Marta Wierzbicka, którą na co dzień możemy podziwiać w serialu "Na Wspólnej", ma naturalnie duży biust, jednak chciałaby go zmniejszyć!

W programie "Dzień Dobry TVN" Marta przyznała się do swojego problemu, czym zaskoczyła wszystkich. 22-letnia aktorka otwarcie wyjaśniła, że z powodu dużego biustu zawsze miała kompleksy. Koleżanki w szkole zazdrościły jej krągłości, a chłopcy wyśmiewali, układając różne rymowanki. Obecnie Marta ukrywa swoje piersi w obszernych ubraniach, ciężko jest jej dobrać odpowiedni biustonosz, czy znaleźć dobrze leżące bluzki.

- Chciałabym zmniejszyć biust. (...) Garbię się strasznie, jest mi ciężko, plecy mnie strasznie bolą. (...) Ja go po prostu nie lubię, nie chcę go pokazywać. Nigdy nie będę z niego dumna. Może po dziecku, gdy zmaleją, obwisną, to będę zadowolona - powiedziała Marta.

<<Marta Wierzbicka z chłopakiem na meczu>>