Marta Wierzbicka od 2003 r. wciela się w postać Oli Zimińskiej, córki Danuty i Marka w serialu Na wspólnej, emitowanym przez stację TVN. W show-biznesie zaistniała w 2013 r. dosyć odważnymi wyznaniami dotyczącymi swoich... piersi. 

W programie Kuby Wojewódzkiego zwierzyła się, że nie akceptuje swojego biustu z uwagi na jego rozmiar. Aktorka podkreśliła, że według niej jest za duży. Jednak szum medialny z tym związany opłacił się jej: wynegocjował kontrakt reklamowy z jedną z marek bieliźnianych, a także zaprezentowała swoje wdzięki w pełnej krasie w jednym z numerów Playboya.

Od jakiegoś czasu da się jednak zauważyć, że Marta Wierzbicka unika zbędnego medialnego szumu. Woli skupiać się na nowych zobowiązaniach zawodowych, w tym grze w Teatrze Capitol oraz serialu Na Wspólnej. Jednak wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych: często zamieszcza tam różne zdjęcia, w tym te z wyjazdów. W razie potrzeby komentuje także zamieszanie związane ze swoim życiem osobisty: tak było rok temu, gdy poinformowała oficjalnie, że rozstała się ze swoim długoletnim partnerem Maciejem Zawadzkim.

Aktorka postanowiła skorzystać z ostatnich wolnych dni i poleciała na Fuerteventurę. Zdjęciami z pobytu tam podzieliła się oczywiście na Facebooku i Instagramie. Przy okazji zaprezentowała swoją sylwetkę w bikini: przyznać trzeba, że Marta Wierzbicka może pochwalić się naprawdę świetną figurą. 

Moi mili, wykorzystuję właśnie ostatni moment wakacji! Słońca przez ostatnie cztery dni miałam więcej, niż przez całe wakacje w Polsce. Jest ekstra, tylko słabiutko z internetem, ale to dobrze, bo odpoczywam na całego. Mimo to spróbuję podzielić się z Wami tym, jak tu pięknie. Ściskam!  - napisała aktorka na Facebooku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marta Wierzbicka czy Taylor Swift? Wyglądają identycznie! Zobacz ich metamorfozę