Jedni lubią z rozgłosem, inni w domowym zaciszu. Zaręczyny Agnieszki Szulim z Piotrem Starakiem odbyły się podczas Balu Fundacji TVN, Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie Kaczoruk na Facebooku, a Doda przez pewien czas ukrywała zaręczyny, ale w końcu postanowiła podzielić się zdjęciem pierścionka z fanami.

W ubiegłym roku Marta Wierzbickai Maciej Zawadzki również publicznie ogłosili swoje zaręczyny:

- Jestem z Maćkiem od siedmiu lat. Już trzy lata wspólnie mieszkamy, a niedawno zaręczyliśmy się. O ślubie na razie nie myślimy, ale zaręczyny traktujemy poważnie, jako pewnego rodzaju deklarację - mówiła wtedy w rozmowie z "Show".

Okazuje się, że nie tylko zaręczyny są ogłaszane publicznie, ale i... rozstania. Wczoraj aktorka znana z  serialu "Na Wspólnej" i sesji dla "Playboy'a" wydała oświadczenie. Gwiazda rozstała się ze swoim długoletnim partnerem Maciejem Zawadzkim.

Para przestała ostatnio pojawiać się publicznie. Aktorka jeszcze niedawno chętnie dzieliła się z fanami, zdjęciami z ukochanym. Tydzień temu zamilkła. Marta Wierzbicka wyjechała do USA także bez ukochanego. Tak zaczęły tworzyć się plotki o rozstaniu, które wczoraj potwierdziła sama aktorka.

Marta Wierzbicka zamieściła na Facebooku oświadczenie:

Kochani, ostatnio zrobiło się małe zamieszanie, wiele rzeczy zostało napisane, więc mówię otwarcie jak jest: nie jestem już w związku. Podjęliśmy z Maćkiem taką decyzję i rozstaliśmy się w zgodzie. Nie będę odnosić się do bzdurnych sugestii o zdradach, kłótniach i sekstaśmach, bo są to obrzydliwe i krzywdzące mnie oraz Maćka kłamstwa. Przede mną teraz wiele nowych wyzwań, więc życzcie mi sił! A ja Wam życzę uśmiechu mimo, że jesień postanowiła już do nas zawitać - napisała.

Czyżby nowa moda na publiczne ogłaszanie zaręczyn okazała się klątwą? Kto wie, kogo dosięgnie tym razem? 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MARTA WIERZBICKA Wyjechała do Los Angeles! [FOTO]