Marta Wierzbicka bardzo schudła! Fani niepokoją się o styl życia aktorki. Wierzbicka jest znana głownie z roli Oli Zimińskiej w serialu telewizyjnym "Na Wspólnej" w którym występowała w latach 2006–2017. W 2019 roku powróciła na plan serialu, ale nie pojawia się już tak często na ściankach i branżowych imprezach. Najczęściej można ją spotkać na deskach teatru. Pomimo tego, że gwiazda zrobiła sobie przerwę od show-biznesu, fani mogą śledzić jej aktywność w mediach społecznościowych.

Marta Wierzbicka schudła: metamorfoza aktorki

Marta Wierzbicka na swoim Instagramie lubi dzielić się zdjęciami na których widać, że prowadzi zdrowy tryb życia. Wczoraj pochwaliła się fotografią z długiego weekendu, który spędziła nad rzeką Narew. Na zdjęciu można zobaczyć aktorkę opalającą się na łódce w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Obserwatorzy gwiazdy od razu zauważyli, że Marta Wierzbicka sporo schudła i negatywnie skomentowali jej metamorfozę, jednocześnie martwiąc się o jej zdrowie:

Marta uważaj bo to nie żarty, już wcześniej po stories i zdjęciach twarzy było widać że jesteś chuda. Już tylko o krok od anoreksji.

Dlaczego tak schudłas? Przecież było idealnie!!! Nie idź tą drogą please!

Za chuda, skóra i kości!

Wierzbicka szybko zareagowała na niepokój internautów i wytłumaczyła im, że nie jest na żadnej katorżniczej diecie oraz że czuje się bardzo szczęśliwa. Aktorka stara się regularnie zdrowo odżywiać i ograniczać cukier. W rozmowie z portalem "WP" wyznała, że nie spodziewała się, że jedno zdjęcie w bikini może wzbudzić tak dużo kontrowersji:

Kiedy wrzucałam to zdjęcie nawet przez myśl mi nie przeszło, że wywoła się taka burza. Nie sądziłam, że ludzie będą tak reagować. Niestety, co przykre, nie zabrakło negatywnych komentarzy wyrażonych w niemiły sposób. Mi nie przyszłoby do głowy, żeby w ogóle komentować czyjeś zdjęcia.

Marta Wierzbicka kiedyś i dziś - zobacz metamorfozę aktorki w GALERII >>