Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Antoni Królikowski, Anna Cieślak  czy Paweł Małaszyńskito tylko niektóre gwiazdy, które przybyły na premierę spektaklu "Czego nie widać?" wystawianego w Teatrze Kwadrat. One jednak wyróżniały się spośród tłumu, a ich stylizacje olśniły zgromadzonych. Która wyglądała lepiej?

W tę sobotę mieliśmy okazję być świadkami półfinału The Voice of Poland, ale także finału programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tego wieczoru wiele gwiazd zgromadziło się w Teatrze Kwadrat, gdzie obyła się premiera spektaklu "Czego nie widać?".

Na premierze pojawiła się plejada gwiazd, ale ich stylizacje najbardziej rzucały się w oczy. Marta Żmuda – Trzebiatowska tego wieczoru zachwyciła bordową stylizacją. Tego wieczoru aktora postawiła na modną tej jesieni tkaninę – aksamit. Aktorka miała na sobie welurowy garnitur projektu MARLU. Do tego gwiazda dobrała srebrzystą kopertówkę.

Równie stylowo wyglądała Katarzyna Glinka. Aktorka zdecydowała się na biały stylowy kombinezon Do tego dobrała torebkę z najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz .Obie panie wyglądały wyjątkowo stylowo.

Zobaczcie w naszej galerii, która z nich lepiej się prezentuje!