Marta Żmuda Trzebiatowska na Różach Gali wręczyła statuetkę Zygmuntowi Miłoszewskiemu. Po części oficjalnej rozmawialiśmy z aktorką i zapytaliśmy oczywiście o książkę Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wydał niedawno autobiografie, którą pisał przez kilka lat. O publikacji od razu zrobiło się głośno. I nic dziwnego – Wojewódzki pisze w niej bowiem m.in. o swoich licznych romansach, w tym o tajemniczym związku ze Żmudą Trzebiatowską. Aktorka odniosła się do tych rewelacji podczas Róż Gali 2018, kiedy to udzieliła nam specjalnego wywiadu. Szczegóły rozmowy PONIŻEJ.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest jedną z bohaterek opowieści Kuby Wojewódzkiego, jakie opisał w książce. Przypomnijmy, że piękna aktorka zyskała sławę i uwielbienie widzów dzięki serialowi ”Teraz albo nigdy” oraz filmowi „Śluby panieńskie”. Marta przez dłuższy czas była związana z tancerzem Adamem Królem, z którym wzięła udział w show TVN „Taniec z gwiazdami”. Obecnie jest zamężna – jej mężem jest aktor Kamil Kula, znany m.in. z filmu "Planeta Singli 2". Jak się jednak okazuje, aktorka spotykała się także z Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz w autobiografii nazwał ją ozdobą każdej produkcji. Jak na takie określenie zareagowała aktorka? Czy już zdążyła przeczytać książkę Kuby Wojewódzkiego? I czy przed laty Wojewódzki nazywał ją tak samo? Okazuje się, że niekoniecznie…

Marta Żmuda Trzebiatowska o książce Kuby Wojewódzkiego

Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła nam także, czy nie była zazdrosna o sceny z filmu „Planeta Singli 2”, w którym gra jej mąż. Pytanie było o tyle uzasadnione, że filmową postać Kamila Kuli nieustająco uwodzi bohaterkę graną przez Agnieszkę Więdłochę. Zobaczcie, co powiedziała nam na ten temat: