Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami. Taką informację kilka dni temu podawały wszystkie serwisy plotkarskie. Niestety ani aktorka, ani jej mąż, którzy na co dzień strzegą swojej prywatności, nie potwierdzili oficjalnie doniesień medialnych. Jednak w niedzielę na profilu 35-latki na Instagramie pojawił się wymowny wpis potwierdzający narodziny drugiego dziecka. 

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdza narodziny drugiego dziecka

Swój post Marta Żmuda Trzebiatowska opatrzyła wzruszającym fragmentem utworu autorstwa Delforge Helene. 

Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr! 

- Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA #dziękuję #momoftwo (mama dwójki) - dodała na koniec wpisu aktorka, która nie zdradziła płci swojego drugiego dziecka. 

Przypomnijmy, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz pierwszy zostali rodzicami 21 września 2017 roku. Ich syn otrzymał imię Bruno.

ZOBACZ TAKŻE: DZIEŃ MATKI 2020. Co kupić? Oto 3 prezenty, z których ucieszy się każda mama