Kilka tygodni temu w polskich mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Adama Króla. Para spotykała się od kilku lat i co jakiś czas tabloidy informowały o kryzysie tego związku. Teraz jednak wydaje się, że piękna aktorka i starszy od niej o 12 lat tancerz rozstali się na dobre.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w rozmowie z "Super Expressem" nie odpowiedziała na pytanie o swoje życie uczuciowe wprost, ale jej słowa zdają się potwierdzać ostatnie doniesienia plotkarskich serwisów.

W moim życiu zaszło bardzo dużo zmian - przyznała aktorka. Przyszedł taki moment, że bardzo dużo rzeczy zmieniła w moim życiu i zastanawiam się co tak naprawdę chcę dalej robić. Nie chcę się jednak z tego zwierzać całej Polsce. To pozostawię w tajemnicy

Dodatkowym potwierdzeniem plotek o ostatecznym rozstaniu tej pary z ponad dziesięcioletnim stażem, są informacje na temat nowej miłości Żmudy-Trzebiatowskiej. Kilka dni temu serwisy plotkarskie podały bowiem zaskakującą wiadomość, że aktorka spotyka się z... Michałem Figurskim! Dziennikarz podobno rozstał się niedawno z żoną, Odetą Moro-Figurską i szuka pocieszenia w ramionach pięknej gwiazdy. 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marta Żmuda-Trzebiatowska - Lubi złych chłopców?