Marta Żmuda Trzebiatowska zaliczyła swój debiut w drugiej ciąży na czerwonym dywanie. Aktorka pochwaliła się swoim mocno już zaokrąglonym brzuchem na uroczystej gali wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Gwiazda, którą można było ostatnio oglądać m.in. w serialach "Na dobre i na złe" i "Blondynka", chętnie pozowała do zdjęć na ściance w efektownej czarno-białej sukni marki Bohoboco z ogromnymi bufkami, zaprojektowanej specjalnie na ten wieczór. Za makijaż i fryzurę przyszłej mamy na Telekamerach 2020 odpowiedzialne były uwielbiane przez celebrytki Marta Iwańska i Marta Zawiślańska. Końcowy efekt? Imponujący! Trzeba przyznać, że Żmuda Trzebiatowska na wszystkich zdjęciach z gali prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży na Telekamerach

Nie da się ukryć, że Marta Żmuda Trzebiatowska należy do grona artystów, którzy strzegą swojej prywatności. Informacja o drugiej ciąży aktorki przedostała się do mediów dopiero w drugiej połowie grudnia ubiegłego roku. Gwiazda na początku nie komentowała tych doniesień. Po paru dniach jednak odniosła się do plotek, publikując na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podziękowała fanom za komentarze i wiadomości z gratulacjami.

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego, że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie. Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii - napisała.

Zobacz, jak ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska prezentowała się na gali rozdania Telekamer 2020 w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Telekamery 2020 - WYNIKI. Kto zdobył nagrody "Tele Tygodnia"?