Marta Żmuda Trzebiatowska po raz kolejny zachwyciła na czerwonym dywanie! Gwiazda filmowa i serialowa pojawiła się wczoraj wieczorem w Teatrze Narodowym na gali z okazji 40-lecia marki Apart. Aktorce towarzyszył jej mąż, przystojny aktor - Kamil Kula. Para prezentowała się tego wieczoru doprawdy doskonale, a kreacja Marty z polskim rodowodem idealnie sprawdziłaby się na czerwonym dywanie, który co roku rozwija się w Los Angeles z okazji wręczenia Oscarów! A kto ją zaprojektował?

ZOBACZ: OLEJNIK, HORODYŃSKA, BOJARSKA-FERENC I NOSOWSKA na balu dobroczynnym „Spragnieni Piękna”

Marta Żmuda Trzebiatowska była jedną z gwiazd, które wyróżniały się wczorajszego wieczoru na czerwonym dywanie rozwiniętym na schodach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Aktorka miała na sobie  zjawiskową, zwiewną suknię w jasnoszarym kolorze ze srebrnymi aplikacjami i niezwykle głębokim dekoltem. To projekt polskiej marki Laurelle. To rozcięcie między piersiami robiło naprawdę duże wrażenie! Na pewno będzie się o nim mówiło jeszcze długo po gali! A sama Marta - zatrzymywała na sobie wszystkie spojrzenia.

Równie dobrze jak aktorka wyglądał także jej mąż Kamil Kula, który świetnie prezentował się w eleganckim, czarnym smokingu.

Ta para wczoraj zadała szyku w wielkim stylu! W takich stylizacjach spokojnie mogliby reprezentować polski show-biznes na Oscarach. Ciekawe, czy kiedyś będę mieli okazję się na nie wybrać...

CZYTAJ TAKŻE: MARGARET zaskoczyła żółtym total-lookiem na gali Apartu!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak para prezentowała się wczoraj na gali z okazji 40-lecia Apartu. Wyglądali zjawiskowo, prawda?