Marta Żmuda Trzebiatowska w maju po raz drugi została mamą. Aktorka szczegóły związane z ciążą przez długi czas trzymała tylko dla siebie. - Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę z tego robić wielką tajemnicę, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie - tłumaczyła. O tym, że jej drugie dziecko przyszło na świat dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciom paparazzi, którzy przyłapali świeżo upieczonych rodziców wychodzących z noworodkiem z wizyty kontrolnej u lekarza.

Płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula po raz pierwszy zostali rodzicami w 2017 roku, kiedy to na świat przyszedł ich synek Bruno. Aktorka w wywiadach nie ukrywała, że w przyszłości chciałaby również zostać mamą córeczki. Według dwutygodnika "Party" jej marzenie się spełniło! Informatorzy magazynu twierdzą, że Żmuda Trzebiatowska urodziła dziewczynkę.

Nie wiadomo jednak jeszcze, jak ma na imię córka Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli.

ZOBACZ TEŻ: MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA potwierdziła narodziny drugiego dziecka. "Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć"