Martin Fitch, bo taki pseudonim artystyczny przyjął Marcin Mroziński, reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji z 2010 roku, na stałe zamieszkał w Londynie. W sobotę Martin oprowadził ekipę programu ,Pytanie na śniadanie' po swoich ulubionych miejscach. W nagranym materiale można było usłyszeć fragmenty jego nowych utworów, które nagrywa w stolicy Wielkiej Brytanii.


Martin w Londynie przygotowuje płytę nad którą pracuje m.in. z producentem znanych na całym świecie Eda Sheerana, czy Sonique. W planach wokalisty jest wydanie dwóch takich samych krążków, w angielskiej i polskiej wersji językowej. Do tej pory, z polskich artystów, tylko panie próbowały podbić rynki światowe, m.in. Edyta Górniak, Tatiana Okupnik, lub jedna z niewielu, którym udało się zrobić międzynarodową karierę - Basia Trzetrzelewska.

Martin Fitch, to wokalista, aktor oraz prezenter telewizyjny. Na co dzień można oglądać go w programie "Jaka to melodia?", gdzie regularnie, pojawia się jako gość muzyczny. Prowadzi też programy dla dzieci w Cartoon Network: ,Ekspedycja Cartoon Network', ,Ben 10: Ostateczne wyzwanie', czy ,Staraoke'. Przez 5 lat pracował również w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie zagrał główne role w takich hitach musicalowych jak ,Upiór w operze', czy ,Les Miserables'. Zagrał w kilku serialach, m.in. ,Na dobre i na złe', czy ,Czas honoru'. 

Zapowiedź nowego utworu Martina - 'Entire life waiting'

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Martin Fitch/Marcin Mroziński w ekskluzywnym wywiadzie dla Gala.pl