Kim jest Martyna Kupczyk? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu widzowie programu "Nasz nowy dom". Piękna pani architekt już od prawie pięciu lat pomaga wcielać w życie odważne wizje Katarzyny Dowbor. To właśnie ona jest główną siłą napędową spektakularnych metamorfoz domów i mieszkań potrzebujących rodzin z całej Polski. Od 2 marca widzowie Polsatu mają jednak okazję poznać Martynę Kupczyk z zupełnie innej strony, czyli uczestniczki "Tańca z Gwiazdami 2018". W walce o Kryształową Kulę wspiera ją tancerz Żora Korolyow. Co jeszcze wiemy na jej temat?

ZOBACZ: BEATA TADLA I JAROSŁAW KRET rozstali się? Jest komentarz!

Martyna Kupczyk - wiek, mąż, dzieci, Instagram

Martyna Kupczyk to nie tylko gwiazda programów telewizyjnych. Głównym zajęciem uczestniczki "Tańca z Gwiazdami 2018" jest wciąż prowadzenie własnego biura projektowego "Emka", które założyła w 2012 roku. Wcześniej, Martyna Kupczyk pracowała w swoim zawodzie m.in. w Irlandii, gdzie spędziła aż 7 lat życia. Jak sama przyznaje, to właśnie tam jej sposobem na odreagowanie stresu stały się długie spacery po plaży. Muszle kolekcjonuje do dziś.

Martyna Kupczyk nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, dlatego nie wiemy ile ma lat, ani kim jest ojciec jej dziecka. Przypomnijmy, że projektantka niedawno została mamą dziewczynki, która otrzymała imię Kornelia. Martynę Kupczyk można śledzić na Instagramie, gdzie jej profil o nazwie martyna_kupczyk obserwuje już 3,5 tys. użytkowników serwisu.

Zdjęcia Martyny Kupczyk możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>