Martyna Lewandowska ma 21 lat i pochodzi z miejscowości Żory. Studiuje kosmetologię, bo - jak wyjaśnia - uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, żeby każda klientka, która opuszcza jej gabinet, czuła się piękna i doceniona. Tuż po maturze Lewandowska szybko wyprowadziła się z domu – lubi bowiem być niezależna i nie chciała być dłużej na utrzymaniu rodziców. Ma od dłuższego czasu chłopaka, ale jeszcze nie mieszkają ze sobą.

Lewandowska podobno zawsze była przebojowa: pełniła funkcję przewodniczącej klasy, występowała w szkolnym teatrze, miała świetne wyniki w nauce i uchodziła za prowodyrkę wszystkich imprez. Sama mówi o sobie, że uwielbia czuć adrenalinę i również dostarczać jej innym.

Jestem osobą, która ma poczucie humoru. Jestem dziewczyną z jajami, ale doceniam swoje atuty. Uważam siebie za osobę atrakcyjną i lubię podkreślać swój seksapil - dodaje.

A co myślą o niej widzowie "Big Brothera 2"?

"Bardzo fajna dziewczyna. Najbardziej pozytywna osoba w tym programie"

Jesteś prawdziwa, życzliwa, zabawna, uczuciowa i bezkonfliktowa - BRAWO!!!

Instagram Martyny Lewandowskiej obserwuje ponad 12 tysięcy osób. Dziewczyna publikuje tam wiele prywatnych zdjęć, m.in. z plaży, z randek z chłopakiem, spotkań z przyjaciółmi czy z podróży. Widać na nich, że akceptuje swoje ciało i czuje się pewnie i seksownie w swojej skórze.

Czy Martyna Lewandowska wygra "Big Brothera 2"? Przekonamy się już w niedzielę wieczorem!