Martyna Wojciechowska zaadoptowała drugie dziecko. Gwiazda TVN, która samotnie wychowuje swoją biologiczną córkę Marysię i wspiera na odległość Kabulę z Tanzanii, postanowiła objąć opieką kolejną dziewczynkę. Gwiazda TVN zdradziła, że od początku tego roku jest adopcyjną matką dla piętnastoletniej Tatu, która także choruje na albinizm. Podróżniczka zdradziła to w niedzielnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN".

Kabula poprosiła mnie o pomoc dla innej dziewczynki. Chciała, żeby też miała taką szansę jak ona. Dlatego mogę teraz w końcu przyznać, że od stycznia, czyli od roku Kabula ma taką siostrę. Trzymałyśmy to z Kabulą dla siebie. To była nasza tajemnica - powiedziała podczas wizyty w porannym show.

Martyna Wojciechowska adoptowała drugą córkę

Więcej na temat drugiej adoptowanej córki Martyny Wojciechowskiej dowiedzieliśmy się od samej Kabuli w jednym z ostatnich odcinków programu "Kobieta na krańcu świata". Okazuje się, że dziewczynki są do siebie łudząco podobne.

- Tatu jest młodsza ode mnie o dwa lata. Czasami gdy idziemy razem ludzie myślą, że jesteśmy bliźniaczkami. Wszystko robimy razem. Uczymy się razem, sprzątamy razem. Motywuje mnie do tego, żeby skończyć szkołę i iść na studia - powiedziała o swojej siostrze.

Zobacz zdjęcia Martyny Wojciechowskiej z dziećmi i partnerem, Przemkiem Kossakowskim, w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMEK KOSSAKOWSKI razem na Balu TVN 2018 - zobacz ZDJĘCIA