Martyna Wojciechowska przebywa właśnie w Pakistanie. Tam realizuje kolejny odcinek programu „Kobieta na krańcu świata”. Podróżniczka uwielbia podejmować ryzyko – jest kierowcą rajdowym oraz zdobyła Koronę Ziemi. Wojciechowska odwiedziła chyb każdy zakątek świata. Ostatnio w podróżach zaczęła towarzyszyć jej córka, Marysia. Dziewczyny razem podróżują i odwiedzają nowe miejsca. Właśnie dotarła do nas wiadomość, że Martyna Wojciechowska została aresztowana! Dlaczego?

Martynę Wojciechowską aresztowano razem z ekipą wPakistanie. Tam dziennikarka wraz z ekipą programu pracuje nad kolejnym odcinkiem „Kobiety na krańcu świata”. Wojciechowskazostała aresztowana przez tamtejszy wywiad wojskowy! Gwiazda opisała całą dramatyczną sytuację na swoim Facebooku. To naprawdę nie są już żarty!

ZOBACZCIE NASZ NOWY WYWIAD WIDEO z Martyną Wojciechowską: Tak, byłam dyskryminowana [GALA STUDIO]

Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy... - pisze Wojciechowska. - W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu "Kobieta na krańcu świata",  zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska. W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M. - poinformowała Martyna.

Przypomnijmy, że latem ubiegłego roku Martyna Wojciechowska przeszła poważną operację po tym, jak złamała obojczyk w trakcie motocyklowej wycieczki. Takiej przygody jak ta w Pakistanie jeszcze nie miała, choć już nie raz była w tarapatach. Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i Wojciechowska wraz z ekipą szczęśliwie powrócą do Polski.