Martyna Wojciechowska nie mogła ostatnio narzekać na nudę. W jej życiu działało się naprawdę sporo! Na początku roku popularna podróżniczka zrezygnowała z pełnienia funkcji redaktor naczelnej magazynu National Geographic. Okazało się bowiem, że czekała na nią inna, równie intratna posada. Martyna została bowiem dyrektor programową nowego kanału TVN – Travel Channel. Zaledwie miesiąc po tym ogłoszono także, że Martyna została ambasadorką marki biżuteryjnej W. Kruk, dla której stworzyła własną kolekcję. Promocja jej autorskiej linii Freedom okazała się najwyraźniej na tyle wyczerpująca, że teraz podróżniczka wybrała się na długo planowane wakacje. Gdzie poleciała tym razem?

ZOBACZ: MARTYNA WOJCIECHOWSKA ambasadorką własnej kolekcji W. Kruk. To była wyjątkowa sesja zdjęciowa!

Tego MartynaWojciechowska póki co nie zdradziła. Nie zmienia to faktu, że na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami, które robi w pięknym i egzotycznym miejscu, do którego się właśnie wybrała. Nam wygląda to na Amerykę Południową albo daleką Azję. Mamy w tej kwestii rację?

ZOBACZ NOWY ODWAŻNY WYWIAD WIDEO Z MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ: Moja córka ma rodzeństwo [GALA STUDIO]

Pewne jest jedynie, że Martyna dzięki tej wyprawie pozna kolejnych ciekawych ludzi i odwiedzi nieodkryte do tej pory rzez siebie lądy. W końcu co jak co, ale właśnie dokładnie tak przy okazji każdej swojej podróży robi „Kobieta na krańcu świata” ;-)

POLECAMY: MARTYNA WOCIECHOWSKA odchodzi z "National Geographic" po 10 latach

Zobaczcie w naszej GALERII, jakimi widokami Martyna cieszy się podczas pierwszych dni swojego upragnionego urlopu!

Zazdrościcie jej tej przygody?