Byliśmy na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Nie zabrakło tam najsłynniejszych polskich pisarzy, jak Olga Tokarczuk czy Szczepan Twardoch, znanych dziennikarzy, jak Kamil Durczok, były też gwiazdy telewizji! Na naszym stoisku Burda Książki gościliśmy m.in. naszą gwiazdę z okładki - Martynę Wojciechowską, a także Damiana Kordasa (zwycięzcę czwartej edycji MasterChef TVN) i Margaret. Wojciechowska promowała swoją nową książkę "Zwierzaki Świata 2", którą napisała razem ze swoją córką Marysią Błaszczyk. Maria była Konsultantem Generalnym przy powstawaniu książki.

Ostatnio Martyna Wojciechowska i Marysia pozowały do naszej sesji w magazynie "Gala":

Z kolei Margaret (zobacz nasz wywiad wideo z gwiazdą) promowała wyjątkowy terminarz, w którym pojawiły się jej ulubione cytaty oraz rysunki inspirowane jej stylizacjami. Wśród ulubionych powiedzonek Margaret, jakie trafiły do terminarza, znalazło się na przykład takie:

Krążą o mnie plotki wyssane z wielkiego palca czyjejś brudnej nogi.

W sobotę, po całym dniu spędzonym na targach, wydawnictwo Burda Książki zaprosiło swoich autorów, współpracowników i przyjaciół na uroczystą kolację. Gościli na niej m.in. Olivier Janiak, Małgorzata Kalicińska i Martyna Wojciechowska.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII, a poniżej wideo z imprezy: