Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się od początku 2018 roku. O ich relacji media dowiedziały się w maju, kiedy to podróżniczka została sfotografowana w towarzystwie 48-latka podczas spotkania w jednej z warszawskich restauracji. Od tamtej pory portale nie przestawały spekulować na temat ich domniemanego związku, jednak zarówno Martyna, jak i Przemek Kossakowski początkowo nie chcieli odnosić się do plotek. Niedługo potem para podróżników zdecydowała się na wspólny wyjazd nad polskie morze, gdzie w Sopocie wzięlła udział w zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody CSIO w Sopocie. Gospodyni programu "Kobiety na krańcu świata" cały czas miło wypowiadała się na temat swojego ukochanego, choć ani razu nie nazwała go swoim chłopakiem. Po raz pierwszy zrobiła we wrześniu, dodając filmik na Instagramie.

Wojciechowska i Kossakowski: jak spędzają kwarantannę?

Dziś Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są zaręczeni, mieszkają razem i wspólnie wychowują córkę podróżniczki, Marysię, z którą mężczyzna ma świetny kontakt. Para nie ukrywa już swojego uczucia, a Kossakowski regularnie pojawia się w mediach społecznościowych podróżniczki. Ostatnio na Instagramie Wojciechowskiej pojawiło się wideo, na którym widać, jak cała trójka spędza czas podczas domowej kwarantanny.

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia zabijają nudę... grając na domowych instrumentach. Stworzyli nawet melodię, którą odegrali na takich przedmiotach, jak rura od odkurzacza, czy suszarka do naczyń.

- Największe światowe firmy powstawały w garażach, dzisiaj są liderami na rynku... My zaczynamy w salonie i jako ZESPÓŁ liczymy na podobny rozwój sytuacji. Tymczasem próby do nagrań naszego PIERWSZEGO SINGLA! Jak się podoba?! Przyszlibyście na koncert? A to wszystko oczywiście w ramach #MARTYNACHALLENGE i przy okazji odrabiania zadania domowego Mani z muzyki - czytamy.

Wideo opublikowane przez podróżniczkę bawi do łez - zobaczcie sami: